A Boat Traffic Rush – zapanuj nad ruchem wodnym

Wyszło już wiele gier, w których zadaniem gracza jest kierowanie ruchem ulicznym. Nie spotkałam się do tej pory z aplikacją, która umożliwiałaby wcielenie się w postać zarządcy ruchu wodnego.

Oto i jest. A Boat Traffic Rush to gra, w której przyjdzie nam przywrócić porządek na skrzyżowaniu wodnych dróg. Będziecie w stanie sprawić, by wszystko szło płynnie i żadne statki, tudzież motorówki nie zderzyły się ze sobą? Zachęcam do pobrania. Dobra zabawa – szczególnie podczas posiedzenia w toalecie ;)

Takie oto skrzyżowanie przyjdzie Wam obsługiwać. Zastanawiacie się  w jaki sposób można tego dokonać, skoro nie widać znaków, ani sygnalizacji świetlnej? Własnoręcznie!

Aby przyspieszyć, bądź spowolnić ruch danej maszyny, należy dotykać ekranu. Jeżeli widzicie, że dwie motorówki pędzą na siebie z ogromną prędkością, kliknijcie w jedną (ta wtedy się zatrzyma), a drugiej pozwólcie przepłynąć. Jeżeli zależy Wam na tym, żeby jak najszybciej oczyścić skrzyżowanie, możecie drugą motorówkę napędzić, poprzez przeciągnięcie palcem po torze, po jakim płynie.

Podczas zabawy musicie zwracać uwagę na małe i duże maszyny. Te maleństwa zwykle bez problemu mogą zmieścić się w przerwie. Jeżeli chodzi o giganty, potrzebują zwykle zapauzowania całego ruchu.

Dlaczego nazwałam produkcję grą kibelkową? Z jednego tylko względu – zabawa jest przyjemni i wciągająca, jednak nie na dłużej, jak 15 minut ;) Polecam!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button