Zbliża się premiera iPada Mini – zobacz, jak będzie wyglądał!

iPad Mini ma oficjalnie zostać zaprezentowany światu jeszcze w tym roku. Według większości źródeł, produkcja najnowszego gadżetu Apple’a ruszyła już pełną parą. Jeżeli jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał malutki iTablet, koniecznie zajrzyjcie do rozwinięcia tego wpisu. Podsumujemy w nim wszystkie plotki, jakie do tej pory pojawiły się odnośnie iPada Mini, a także pokażemy jego, rzecz jasna nieoficjalne, zdjęcia.

Kiedy Apple kierowane było przez Steve’a Jobsa, w Cupertino nikt nie był na tyle odważny, by wspominać o iPadzie z wyświetlaczem o przekątnej mniejszej niż 9 cali. Wielu fanów jabłuszkowego koncernu uważało, że Tim Cook z ekipą – z uwagi na szacunek do zmarłego współzałożyciela firmy – nie zdecyduje się na stworzenie małej wersji iPada. Wszystko wskazuje jednak na to, że nieco ponad 7-calowy iTablet ostatecznie trafi na rynek. Żeby było ciekawiej, nastąpi to jeszcze w tym roku – w okresie przedświątecznym.

Z dotychczas przedstawionych w sieci informacji dowiedzieć się można było, że najnowszy gadżet firmy Apple posiadał będzie 7,85-calowy ekran o rozdzielczości wynoszącej 1024 x 768 pikseli. W jego wnętrzu podobno znaleźć ma się 1 GB pamięci RAM oraz procesor 32 nm A5, który zastosowany został w iPadzie drugiej generacji. Oczywiście, ładowanie nowego iTabletu ma odbywać się poprzez nowe złącze znane z chociażby iPhone’a 5.

Do tej pory wszystkie plotki można było ignorować. Wczoraj pojawiły się jednak w sieci kolejne już nieoficjalne zdjęcia przedstawiające iPada Mini. Nikt chyba więc nie powinien mieć już wątpliwości co do tego, że jeszcze w tym roku w ofercie Apple pojawi się nowe urządzenie mobilne.

Można, rzecz jasna, zakładać, że poniższe zdjęcia przedstawiają jedynie tanią chińską podróbkę. Biorąc jednak pod uwagę, że przedpremierowy iPad Mini na wielu zdjęciach z różnych źródeł wygląda tak samo, można, według nas, zacząć pomału szykować się na premierę malutkiego iTabletu. A kiedy ona nastąpi? Być może już 17 października!

Kupicie sobie takie „cudeńko”? Ile ewentualnie bylibyście skłonni za nie zapłacić? ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button