I’m Expecting – aplikacja dla kobiet w ciąży

Wśród popularnych w ostatnim czasie aplikacji można w Google Play i AppStore znaleźć program o nazwie „I’m Expecting”, który jest znakomitym mobilnym produktem dla kobiet, które spodziewają się dziecka.

Kobiety w ciąży lubią rozmawiać z innymi przyszłymi mamami i czytać informacje na temat zmian zachodzących w ich organizmie. Nic więc dziwnego, że wreszcie wpadł ktoś na pomysł, by stworzyć dla nich aplikację mobilną posiadającą wiele przydatnych i ciekawych funkcji.

Program „I’m Expecting” to typowa „społecznościówka” skierowana do przedstawicieli konkretnego grona osób. Jeżeli więc nie spodziewacie się dziecka ani też nie interesuje Was temat zdrowia maluchów, nic dla siebie w tej aplikacji nie znajdziecie.

Co opisywany w tym wpisie produkt mobilny od MedHelp umożliwia swoim użytkowniczkom? Przede wszystkim pozwala im na monitorowanie ciąży. Ekran główny wyświetla informacje na temat tego, w którym dniu ciąży kobieta korzystająca z programu się aktualnie znajduje i za ile, mniej więcej, dni może spodziewać się porodu. Nie brakuje tutaj również ciekawych informacji na temat rozwoju dziecka w łonie matki. Dowiedzieć się można, na przykład, kiedy płód zaczyna przypominać człowieka, a także, w którym tygodniu jest on…wielkości banana.

W „I’m Expecting” stworzono dla przyszłych mam specjalny wirtualny kalendarz. Można w nim zaznaczać dni, w których odczuwało się zmęczenie, znużenie bądź nieprzerwany głód, co może później przydać się podczas wizyty u lekarza bądź po prostu być fajną pamiątką za kilka lat, gdy nasza pociecha będzie już na tym świecie.

Oczywiście, nie zabrakło w programie też platformy komunikacyjnej między użytkowniczkami. Na specjalnym forum, każda posiadaczka aplikacji może dyskutować na tematy związane z ciążą, a nawet poradzić się w jakiejś sprawie lekarza-specjalisty. Aktywnych forumowiczek jest całkiem sporo, jednak żeby się z nimi komunikować potrzebna jest, niestety, znajomość języka angielskiego.

„I’m Expecting” znaleźć można w Google Play i AppStore. W obu tych przypadkach program jest darmowy i – rzecz jasna – godny polecenia!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button