„Angry Birds: Star Wars” zadebiutuje 8 listopada!

Wściekłe Ptaki na dobre zadomowiły się w przestrzeni kosmicznej. Studio Rovio po sukcesie „Angry Birds Space” postanowiło stworzyć kolejną międzygalaktyczną grę ze skrzydlatymi stworzeniami w roli głównej. Zgodnie z zapowiedziami, w najnowszej produkcji rodem z Finlandii Wściekłe Ptaki występować będą z…bohaterami popularnej na całym świecie sagi Star Wars.

Studio Rovio kilka dni temu opublikowało na swojej stronie internetowej zdjęcie Wściekłego Ptaka trzymającego miecz świetlny. Wspomniany obrazek promował imprezę, jaka w poniedziałek odbyła się na Time Square w Nowym Jorku.  Niektórzy już w weekend mówili o tym, że Finlandczycy podczas dość specyficznie zapowiadanego eventu zaprezentują światu nową grę, która będzie połączeniem Angry Birds i Star Wars.

Musimy przyznać, że początkowo nie wierzyliśmy najnowszym plotkom dotyczącym Wściekłych Ptaków. Okazało się jednak, że niepotrzebnie, gdyż Rovio faktycznie poinformowało o podpisaniu umowy z LucasArt i rozpoczęciu prac nad aplikacją, gdzie głównymi bohaterami będą Wściekłe Ptaki i postaci znane wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen.

„Angry Birds: Star Wars” pojawić ma się w Google Play i AppStore już 8 listopada. Niestety, na razie nie znamy szczegółów dotyczących rozgrywki w owej produkcji. Na pewno będzie ona opierała się na podobnym schemacie, co poprzednie wersje gier z Wściekłymi Ptakami. Nie można więc spodziewać się nowości takich, jak w przypadku Bad Piggies.

Jeden z dziennikarzy gazety „USA Today” napisał, że w najnowszej grze studia Rovio ptaki i świnie wcielą się w postaci z Gwiezdnych Wojen. Jak widzimy na screenie zamieszczonym w tym wpisie, czerwony ptak ma być Lukem Skywalkerem, a przywódca świń – Lordem Vaderem.

Prezes studia Rovio poinformował w poniedziałek, że „Angry Birds: Star Wars” będzie najlepszym mobilnym produktem ze wszystkich dotychczas stworzonych przez jego pracowników. Trzymamy go zatem za słowo i z niecierpliwością czekamy na listopad!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button