Bowling King – czy gra powtórzy sukces Soccer Stars? Chyba tak!

Kilka miesięcy temu opisywałam dla Was grę o nazwie Soccer Stars. Autorem tej jakże genialnej i popularnej produkcji jest studio Miniclip – to samo, które właśnie dzisiaj oferuje nam zabawę w Bowling King, czyli wirtualnej grze w kręgle.

Jeśli nie mieliście okazji grać w Soccer Stars, przypomnę tylko, że celem gracza było pokonywanie graczy z całego świata na boisku do gry w piłkę. Przy pomocy własnych palców, wbijaliśmy piłkę do bramki, zgarniając tym samym kasę i występując w coraz to bardziej zaawansowanych zawodach.

ewfewq

W Bowling King nie jest inaczej – mamy do dyspozycji kilka różnych klubów, w których obowiązują różne stawki. By móc zagrać w najtańszym, trzeba się liczyć w wkładem rzędu np. kilku tysięcy, gdzie przy naprawdę drogich zabawach samo ,,wejście do gry” kosztuje nas kilkaset żetonów.

Żetony wygrywamy w trakcie pojedynków. Zawodnicy są nam zwykle dopasowywani według poziomu zaawansowania. Wraz z osiąganiem kolejnych leveli, otrzymujemy możliwość kupowania nowych kul, kręgli czy tym podobnych. Wszystko po to, by zwiększyć nasze szanse na osiągnięcie zwycięstwa.

eaf

Możemy grać 1 na 1, challenge i tournament. Mini-gry to typowe pożeracze pieniędzy, które w zamian oferują do wygrania jakieś fanty – loteria wciąga, o ile ma się na nią odpowiednie środki :)

Jeżeli wyzerujemy swoje konto do zera, przegrywając, musimy poczekać trochę na uzyskanie darmowych żetonów i rozpoczęcie ciułania grosza do grosza od początku :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button