World of Warriors: Duel – trzy-czte-ry – bijesz!

Po odpaleniu World of Warriors: Duel pomyślałam sobie ,,o nie, kolejna nudna gierka, w której zadanie gracza ogranicza się do bezsensownego walenia w ekran”. O tym jak bardzo się myliłam, dowiedziałam się już po kilku minutach spędzonych w apce. Po kwadransie wiedziałam, że produkcja zostanie ze mną na dłużej ;)

qef

Aplikacja poza wspaniałymi walorami graficznymi, dostarcza nam niesamowitych atrakcji. Sprawdza naszą szybka reakcję. Cała frajda bowiem polega na tym, by uderzyć w ekran (a tym samym w przeciwnika) dokładnie w momencie wypowiedzenia przez sędziego słowa ,,fight!”. Tu liczą się setne sekundy!

Co pewien czas gracz zdobywa możliwość zgarnięcia darmowych skrzynek, w których zwykle znajduje złote monety. Te z kolei przydają się do odblokowywania kolejnych postaci. Tych do odblokowania jest cała masa. Dzięki temu mamy motywację do gry i w ogóle nie mamy szans na nudę.

ewfew

Połączenie z Game Center umożliwia śledzenie wyników innych graczy a rozgrywka w trybie player vs player na jednym urządzeniu daje szansę na fantastyczną zabawę ze znajomymi. Wystarczy trzymać się swojej części wyświetlacza, by wzajemnie rywalizować.

efew

Oglądając sponsorowane reklamy możemy zdobywać dodatkowe pieniążki. To fajna alternatywa dla mikropłatności, które oczywiście są dostępne w grze :) Polecam – naprawdę szczerze!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button