Tally – licznik, który może przydać się nie tylko w Sylwestra

Na łamach naszego blogu pisaliśmy już o wielu licznikach na iPhone’a. Żaden z nich nie działał jednak  na podobnej zasadzie co ten o nazwie Tally, o którym napiszemy więcej właśnie w tym wpisie.

Program mobilny o nazwie Tally pozwala nam stworzyć podręczne urządzenie do ręcznego odliczania bądź liczenia.

Twór studia Agile Tortoise potrafi przydać się w naprawdę wielu sytuacjach. Szczególnie pomocny okazać się powinien osobom, które zajmują się na co dzień prowadzeniem różnego rodzaju statystyk, na przykład, liczą ile dziennie samochodów korzysta z danej drogi albo ilu klientów odwiedza konkretny sklep (tak, są osoby, które wykonują tego typu zlecenia).

Nic nie stoi również na przeszkodzie, by z opisywanego programu skorzystać w zbliżającego się wielkimi krokami Sylwestra, kiedy to będziemy – tradycyjnie już – odliczać sekundy do nowego roku.

Korzystanie z funkcji udostępnionych przez autorów Tally jest banalnie proste. W programie używać możemy nieograniczonej ilości liczników o wybranej przez nas nazwie.

Aplikacja nie tylko pozwala nam ustawić od jakiej liczby ma rozpocząć się praca naszego narzędzia (w końcu czasem chcemy, przykładowo, zacząć liczyć od 100, a czasem od 0). Znajduje się w niej także opcja, dzięki której nie ma problemu z ustawieniem tego, o ile liczb przeskoczyć ma licznik po dotknięciu przez nas ekranu urządzenia (świetne dla osób, które mają za zadanie wiele liczyć, a nie widzi im się bez przerwy stukać w wyświetlacz smartfona). Oczywiście możemy ustalić też, czy podana przez nas wartość ma rosnąć, czy maleć.

Interfejs Tally wygląda przejrzyście. Nie jest to jednak aplikacja, od której wymaga się pięknego wyglądu, tak więc nie ma sensu długo rozwodzić się na temat jej wizualnych aspektów. Po prostu wygląda tak, jak powinna (bez zbędnych fajerwerków) i tego się trzymajmy.

Program z tego wpisu pobrać można z AppStore. Cena? Niecałe cztery złote.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button