Airport Mania – zarządzaj lotniskiem

Airport Mania to gra stworzona na iOS-a oraz Androida, w której będziesz miał okazję zarządzać własnym lotniskiem. Jeżeli więc lubisz gry, które charakteryzują się przyjemną dla oka grafiką oraz potrzeba w nich korzystać z strategicznego podejścia do życia, to produkcja studia Lemon Team na pewno przypadnie Ci do gustu.

Wprawdzie opisywanej przez nas produkcji nie można zaliczyć do bardzo poważnych ( nie jest to gra opierająca się na ekonomii itp.), jednak mimo wszystko gra się w nią bardzo przyjemnie i w niektórych momentach ciężko oderwać od niej wzrok.

Na początku warto napisać nieco o samych zasadach „Airport Manii”. W grze stworzonej przez ekipę Lemon Team, jak już wspomnieliśmy, musimy zarządzać lotniskiem. Owo „zarządzanie” nie polega jednak na budowaniu nowych terminali czy zmniejszaniu bądź zwiększaniu wynagrodzeń pracowników, a po prostu na – jakkolwiek by to nie brzmiało – spełnianiu zachcianek…samolotów.

Jeden samolot może, na przykład, informować nas o tym, że potrzebuje pomocy mechanika albo chce, by pasażerowie nim latający już wysiedli. Początkowo zadanie jest proste, gdyż na lotnisku przebywają zaledwie 3-4 samoloty. Z biegiem czasu robi się jednak tłoczno i zaczyna brakować nam miejsc parkingowych bądź dostępnych warsztatów. Wtedy właśnie rozpoczyna się prawdziwa zabawa, w której musimy udowodnić, klasę swojego strategicznego umysłu.

Oczywiście im więcej latających przyjaciół uda nam się zadowolić, tym więcej punktów zdobędziemy. Gdy jednak nie sprostamy wymaganiom któregoś z samolotów, nasze „notowania” zaczynają spadać.

To, co przede wszystkim zasługuje na pochwałę w Airport Mania to bardzo przyjemna dla oka grafika oraz efekty dźwiękowe, które również należy dodać do listy atutów opisywanej przez nas produkcji.

Jeżeli zainteresowaliśmy Cię grą stworzoną przez Lemon Team, to zachęcamy do pobierania Airport Manii z Android Marketu bądź AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button