SolCalendar – osobisty organizer dla wymagających

Jeśli należycie do osób, które każdego dnia doświadczają, czym jest istne urwanie głowy, z pewnością macie w swoich smartfonach organizery ułatwiające Wam codzienne funkcjonowanie. Gdybyście ze swoich obecnych narzędzi nie byli do końca zadowoleni, wypróbujcie SolCalendar – androidowy kalendarz dla najbardziej wymagających.

1

SolCalendar stworzono, by wszystkim zabieganym ułatwiać „ogarnięcie” zajęć zaplanowanych na dany dzień. Opisywana aplikacja pozwala nam zapisywać wszystkie najważniejsze dla nas wydarzenia w wirtualnym kalendarzu, który umożliwia nam nie tylko na zapisywanie czegoś na konkretną dobę, lecz nawet na dokładną godzinę.

Dodawanie wpisów do kalendarza jest niezwykle proste. Warto wspomnieć, że konkretną notatkę możemy wyposażyć w specjalną ikonkę. Dzięki temu – w przypadku większej ilości zapisanych wydarzeń – łatwiej jest nam przeglądać zaplanowane zajęcia, bowiem już na pierwszy rzut oka widzimy, w jakim przedziale czasu czekają nas imprezy rodzinne, ważne spotkania biznesowe czy wizyty u lekarzy.

2

Autorzy SolCalendar chwalą się, że ich kalendarz pozwala nam sprawdzać, jaka pogoda będzie towarzyszyła konkretnemu dniu tygodnia. Szczerze mówiąc, nie widzę większego zastosowania dla tej funkcji. Prognozy zmieniają się bardzo często, a przecież nikt nie będzie patrzył na niewiarygodne dane po to, by zaplanować piknik z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Na koniec warto wspomnieć o widżetach oferowanych w SolCalendarW sumie jest ich ponad 40, tak więc każdy z Was powinien bez dwóch zdań wybrać coś dla siebie.

SolCalendar do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button