Puzzle Restorer – umysłowe akrobacje od Gavina Games

Szukacie gry, która pochłonie Was do reszty? Połączenie łamigłówki i edytorem rysowania w Puzzle Restorer to coś, czego brakowało na moim smartfonie.

Aplikacja studia Gavina Games zawiera obrazki, które z niewiadomych przyczyn zostały zniekształcone. Naszym zadaniem jest przywrócenie ich odpowiedniego wyglądu na podstawie wzorca widocznego na górnym pasku. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej można wykorzystać możliwości aplikacji i swoje zdolności, korzystając z rysika. Na małym ekranie najnormalniej w świecie zasłaniamy sobie palcem obszar, który powinniśmy zamalować.

1

Do pokonania mamy naprawdę dużą ilość poziomów. Jeden odkryty obrazek daje szansę na odkrycie kolejnego. Poziomy pogrupowane są w epizody. Na początku zabawa opiera się na zamalowywaniu czernią miejsc, które są puste, później dochodzą do tego inne kolory, a ostatecznie staramy się z zapaskudzonego barwami ekranu stworzyć prawdziwe dzieło – kratka po kratce.

W każdym zadaniu mamy określoną ilość ruchów, oraz zapas farb do wykorzystania. W każdej chwili możemy cofnąć ruch, bądź zatwierdzić aktualny wybór. Z przejściem kilku pierwszych poziomów zeszło mi się dużo dłużej, niż przypuszczałam. Pozornie proste zadania okazały się skomplikowane. Stworzenie ludzika za pomocą jednego przeciągnięcia pędzlem? A jednak się dało!

Generalnie sprawa się ma tak, że jak już zaczniemy grać, ciężko jest nam przestać. Osiągnięcie sukcesu w trudnych poziomach jest tak nastrajające do dalszej gry, że przycisk ,,home” schodzi na drugi plan.

2

Oprawa wizualna aplikacji nie potrzebuje komentarza. To, co stworzyli autorzy, jest prawdziwym (co prawda lekko zepsutym ;) dziełem sztuki. Jeżeli przepadacie za łamigłówkami, z całą pewnością będziecie w siódmym niebie. Polecam grę wszystkim, którzy mają sporo cierpliwości i chęci na spróbowanie czegoś innego, niż kolejna strzelanka, czy match 3.

icon
Puzzle RestorerRAIMON ZAMORA CHANZAGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close