SpongeBob’s Super Bouncy Fun Time – bańki mydlane to niebezpieczeństwo!

Kojarzycie żółtą gąbkę imieniem Spongebob, która w ostatnim czasie jest ulubienicą wszystkich dzieciaków w naszym kraju? Jeśli tak, na pewno ucieszy Was fakt, iż w AppStore dostępna jest fajna gra ze wspomnianą kreskówkową postacią. Nazywa się ona SpongeBob’s Super Bouncy Fun Time, a o co dokładnie w niej chodzi, dowiecie się w dalszej części tego wpisu.

W SpongeBob’s Super Bouncy Fun Time wcielamy się w postać – a jakżeby inaczej – Spongeboba Kanciastoportego. Główny bohater gry wyposażony jest w… broń strzelającą bańkami mydlanymi. Nasze zadanie jest proste – strącić wszystkie meduzy, jakie znajdują się na danym poziomie.

Sterowanie polega na przeciąganiu palcem. Wybieramy miejsce, gdzie chcemy, by bańka mydlana trafiła, a następnie czekamy na efekty swojej pracy. Na samym początku jest tak, jak powinno być w grach na podstawie kreskówek – wszystko jest dziecinnie proste. Z biegiem czasu robi się jednak coraz trudniej. W planszach występuje coraz więcej przeszkód, przez co przejście do kolejnego etapu jest nie lada wyzwaniem.

Autorzy SpongeBob’s Super Bouncy Fun Time przygotowali w swojej produkcji kilkadziesiąt poziomów podzielonych na „światy”, a raczej dzielnice Bikini Dolnego, czyli miejsca, w którym mieszka żółta gąbka, jej przyjaciel Patryk i inni.

Graficznie SpongeBob’s Super Bouncy Fun Time prezentuje się całkiem nieźle. Również i dźwiękowo jest nie najgorzej. Szkoda tylko, że gra nie jest darmowa. Uważam jednak, że warto za tego typu produkcję dać nawet i niecałe dwa dolary.

SpongeBob’s Super Bouncy Fun Time do pobrania za $1,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button