Void Runner – bieganina, jakich mało!

Wiemy, że w Google Play przedstawicieli runnerów jest naprawdę wiele. Zdajemy sobie również sprawę, iż o bardzo dużej części z nich Wam wspominaliśmy. Nie zmienia to jednak faktu, że chcemy, byście dowiedzieli się o produkcji Void Runner – świetnej gierce na kibelek, pięciominutową przejażdżkę autobusem czy nudny wykład.

W Void Runner wcielamy się w postać biegacza. Nie, nie żadnego znanego, takiego jak Usain Bolt. Wspomniany gość nie decyduje się pokazać nam swojej twarzy. Ufa nam jednak, że zrobimy wszystko, by jak najdłużej przetrwał na bieżni. A to nie jest wcale takie proste. Na jego drodze staje bowiem mnóstwo przeszkód. Jako gracze, musimy omijać je za wszelką cenę, by bić rekordy – nie prędkości, lecz dystansowe.

Mimo że gra toczy się o jak największy dystans, podczas biegu zbieramy także punkty. Za przejście przez kolejny etap przyznawany jest dodatkowy zastrzyk. I tak do skutku, a dokładniej rzecz ujmując, do czasu, gdy nie zderzymy się ze stojącą na bieżni przeszkodą.

Mimo że Void Runner nie charakteryzuje się specjalnie piękną oprawą audiowizualną, uważam, że warto dać grze szansę. Po pierwsze, jest to jeden z nielicznych runnerów, który oferuje widok z pierwszej osoby. Po drugie, gra jest całkowicie bezpłatna. Nie zaszkodzi więc ją pobrać i – w przypadku stwierdzenia nieprzydatności – za jakiś czas odinstalować.

Void Runner do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button