Ninja Feet of Fury – wojownicy potrafią biegać – i bardzo szybko!

Czy to w filmach, czy w książkach ninja zazwyczaj przedstawiani są jako tajemniczy, skryci w jakimś koncie wojownicy, którzy czyhają na swoje przeciwnika. Wiadomo jednak, że taki osobnik musi też umieć szybko biegać. I wierzcie mi, że umie. Jeśli chcecie przekonać się o tym sami pobierzcie na swoje urządzenie grę o nazwie Ninja Feet of Fury.

ninja

W Ninja Feet of Fury wcielamy się w postać wojownika ninja, który trenuje w swoim rodzinnej wiosce, a raczej na leśnych terenach znajdujących się wokół niej. Nasze zadanie, jako gracza, polega na sterowaniu wspomnianym gościem w taki sposób, by udało mu się przebiec jak najdłuższy dystans. Ot, typowy runner, tyle że w nieco innej oprawie.

W grze z tego wpisu – poza bieganiem przed siebie – musimy także zbierać wojownicze monety. Te, jak się zapewne domyślacie, nie służą ninja do kupowania piwa, cukierków czy lodów. Pomagają mu natomiast stać się jeszcze lepszym, dzięki różnego rodzaju ulepszeniom. Monety możemy również wydać na nowego bohatera. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas.

ninja1

Sterowanie w Ninja Feet of Fury odbywa się intuicyjnie, przy pomocy ekranu dotykowego. Chcąc skręcić, przesuwamy palcem w odpowiednią stronę. Chcąc skoczyć – musimy „maznąć” palcem w górę. Oto cała filozofia.

Ninja Feet of Fury to gra darmowa. Wiem, że w sieci runnerów jest wiele, ale jeśli na swoim urządzeniu nie macie żadnego – tego na pewno powinniście wypróbować.

Ninja Feet of Fury do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button