Talking Anya Dress Up and Pet Puppies – raj dla dzieci

Aplikacja, o której jest dzisiejszy wpis, skierowana jest do najmłodszych Czytelników appsblog.pl. Talking Anya Dress Up & Pet Puppies to nie tylko kolejna głupawa gra ,,talking…” – pomimo tego, że wersja jest darmowa, do dyspozycji mamy wiele ciekawych funkcji. Anya przygarnia zwierzaki, uczy je sztuczek i zaufania do człowieka. Zdecydowanie polecamy.

Jak to zwykle bywa w grach tego typu, na ekranie widzimy postać, która po dotknięciu w określone części ciała, wydaje zabawne odgłosy i reaguje niezwykle specyficznie, W przypadku Any, ,,pacnięcie” w głowę skutkuje kichnięciem, w klatkę piersiową – słodkim zawstydzeniem, w stopy – taniec….makarena!

Dolny pasek służy do rozwinięcia opcji, jakie twórcy aplikacji przygotowali dla graczy. Przede wszystkim – w każdym momencie możemy sfotografować obrazek, dodatkowo, co nie zdarza się w tego typu apkach, możemy używać opcji zoom. Anya ma pieska – naszym zadaniem jest pomóc jej w wytrenowaniu go. Nauczanie zabawnych sztuczek małego szczeniaka to wielka przyjemność. Kiedy zobaczymy, jak maluch obraca się dookoła własnej osi, siada, skacze i wariuje – będziemy dumni z tego, co udało nam się zdziałać.

Zmiany sukienek  – to jest to :) Jedną z najciekawszych rzeczy w Talking Anya Dress Up & Pet Puppies jest odtwarzanie głosu, jaki przed chwilą wydaliśmy. Mówimy do telefonu, a Anya bawi się z nami w papugę i powtarza wypowiedziane przez nas słowa.

Pobierz Talking Anya Dress Up & Pet Puppies za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

 

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button