Missiles! – polska gierka dla fanów podniebnych akrobacji

Missiles! to produkcja zaprzyjaźnionego polskiego studia Macaque. Jeżeli ubicie nowe spojrzenie na mobilne aplikacje, koniecznie przyjrzyjcie się bliżej apce z tego wpisu. Nie zabierze Wam ona godzin każdego dnia, ale z pewnością kibelkowo sprawdzi się doskonale :)

eqfqe

Polacy pomyśleli o tej kategorii graczy, którzy lubią dynamiczną i szybką rozgrywkę. W grze przychodzi nam sterować samolotem przy pomocy joisticka umieszczonego w dolnej części ekranu. Wystarczy dotknąć ekranu i poruszać palcem, by analogicznie poruszała się nasza maszyna.

W trakcie zabawy zbieramy gwiazdki. Widzimy je na ekranie na pomarańczowo. Jeżeli uda nam się złapać ikonkę zegara, na konto leci nam 15 punktów. W przypadku złotej odznaki – 10. Im więcej punktów uda nam się zebrać, tym lepiej. Możemy sprawdzić na którym miejscu na liście się znajdujemy.

qef

Gra nie zawiera żadnych ograniczeń czasowych, czy życiowych, więc nie musimy się martwić o pieniążki. Jedynym naszym problemem ją… rakiety. Owe przeszkadzajki namierzają nas samodzielnie i chętnie wpadają centralnie pod skrzydła, powodując eksplozję. To nic miłego. Zabawa się kończy a my musimy zaczynać od nowa. Na tym jednak to wszystko polega – by tak ,,ograć” rakiety, by zakręciły się między sobą i wybuchły gdzieś nad nami.

effeefw

Apka sprawdzi się świetnie w przypadku osób lubiących dynamiczne aplikacje. Bardziej sprawdzi się na kibelkowych posiedzeniach, niż podczas monotonnej jazdy pociągiem przez 3 godziny. Pobierajcie, a nie pożałujecie ;)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button