AppSale – promocje w AppStore #143

Tygodnie mijają jak szalone. Dopiero pisałam AppSale nr 142 a tu już przed moimi oczami ukazuje się terminarz z informacją o konieczności napisania kolejnego wpisu – już 143! Jeżeli macie w ciągu tygodnia trochę wolnego czasu, zapełnijcie go propozycjami z dzisiejszego AppSale’a.

Do zgarnięcia wyjątkowo za darmo obecnie są: Sentinel 3: Homeworld (przecena z $0,99 na zero), Brutal Labyrinth (przecena z $1,99 na zero), oraz Edge Of Oblivion: Alpha Squadron 2 (przecena z $4,99 na zero).

Sentinel 3: Homeworld

Jeżeli przepadacie za tower defence, będziecie zachwyceni z możliwości pobrania Sentionel 3 na swoje jabłuszkowe urządzenia obecnie za darmo. Zamiast płacić kilka złotych, bierzcie w ręce swoje ,,ajfony” i szybko zaopatrujcie się w opisywany tytuł.

Gracze mają do wyboru tryb kampanii, endless, oraz klasyczny. Sklep dla gracza to miejsce, w którym można kupić różne rodzaje broni, które aktualnie nie są dostępne. Jeżeli więc macie odpowiednią ilość wirtualnej waluty, inwestujcie, bo warto.

Produkcja początkowo być może nie zachwyca grafiką, ale wystarczy spędzić w niej kilka minut, by zakochać się w całej oprawie audiowizualnej. Możliwość przyspieszenia akcji gwarantuje dynamiczną rozgrywkę a bonusy – ciągły rozwój wydarzeń :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Brutal Labyrinth

Co tu dużo mówić – jeżeli w grze pojawia się labirynt, kulka i dziurki, to oczywiste jest, że każdy fan gier zręcznościowych i logicznych w te pędy kliknie odpowiedni przycisk na swoim smartfonie i pobierze cacuszko na swoje urządzenie.

W aplikacji sterujemy metalową kulą, którą musimy dostać się do teleportu. Przesuwamy piłkę, poruszając urządzeniem w różne strony. Wykorzystując temperaturę ognia, nagrzewamy metal, by następnie niszczyć różne obiekty. Równocześnie musimy pamiętać o tym, by się nie przegrzać, a dodatkowo – nie wpaść w nieodpowiednią dziurę.

Apka gwarantuje godziny świetnej zabawy i nie ogranicza nas życiowo. Możemy grać tak długo, jak tylko mamy na to ochotę – polecam więc wszystkim fanom zabaw sprzed kilku lat ;)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Edge Of Oblivion: Alpha Squadron 2

Jeżeli jesteście fanami Star Wars, koniecznie przetestujcie na swoich urządzeniach aplikację o nazwie Wdge Of Oblivion: Alpha Squadron 2. To strzelanka, która ewidentnie nawiązuje do Gwiezdnych Wojen, chociaż oficjalnie nigdzie o tym nie piszą.

Naszym zadaniem jest pokonywanie różnych misji. Zwiedzamy obce planety, atakujemy z powietrza i cieszymy się osiągnięciami i wspaniałymi maszynami. Typów gry mamy kilka. Wśród nich znajdzie się survival i kampania, czyli to, co tygryski lubią najbardziej. Rozbudowany tutorial wprowadza gracza w klimat i uczy podstawowych sztuczek.

Po kilku minutach jesteśmy tak zafascynowani podniebnymi potyczkami, że zapominamy o otaczającym nas świecie. Jeśli szukacie czegoś, co zajmie Was na dłużej, pobierajcie :)

Przecena z $4,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button