Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #101

Postanowiliśmy zrobić Wam niespodziankę (mamy nadzieję, że miłą) i przygotować Androidowe Okazje nie na niedzielę, lecz sobotę. Kilka godzin różnicy to może niewiele, ale wydaje nam się, iż zawsze lepiej mieć dzień więcej na grę, niż mniej. Jakie produkcje przeceniono tym razem? Wszystkiego dowiecie się już za chwilę. Obiecujemy, że będzie dużo akcji i znanych bohaterów, o których trudno zapomnieć mimo upływu lat.

Max Payne

Produkcja Max Payne to prawdziwy klasyk. Jeżeli kilkanaście lat temu nie byliście zbyt młodzi, by strzelać do wirtualnych zbiór z bronią, na pewno macie z tą gierką wiele miłych wspomnień. A jakby tego było mało – teraz możecie ją mieć także na swoim urządzeniu z Androidem. I co najważniejsze – obecna cena jest znacznie niższa od tej regularnej.

W opisywanym tytule wcielamy się w tytułowego Maksa, który stara się poradzić sobie z policją oraz niebezpiecznymi ludźmi mafii. Bohater zostaje wplątany w pewne morderstwo, a naszym zadaniem jest pomóc mu dotrzeć do prawdy i rozprawić się z wszystkimi, co mają zupełnie inne plany.

W porównaniu z pierwowzorem, mobilna wersja Max Payne różni się głównie systemem sterowania. Grafika pozostała niezmieniona, a i wśród dostępnych misji nie znajdziecie niczego, co można by nazwać świeżym pomysłem. Tak, tak, uprzedzając Wasze pytania – w smartfonowej edycji nie zabrakło systemu Bullet Time, czyli iście matriksowych efektów specjalnych w zwolnionym tempie.

Grę Max Payne możecie pobrać obecnie z Google Play za niecałe 9 złotych. To o ponad 30 procent mniej niż na co dzień. Pobierz Max Payne za 8,99 PLN w Google Play.

Grand Theft Auto: Vice City

Kolejna gra akcji w naszym zestawieniu. Fani GTA na pewno mają się z czego cieszyć, bo Vice City to chyba jedna z najbardziej lubianych części znanej, gangsterskiej serii. Mylimy się? No, to w takim razie może zainteresuje Was fakt, że przeceniono na weekend również GTA III oraz Chinatown.

Wszystkie sceny przedstawione w Grand Theft Auto: Vice City mają miejsce w latach 80. ubiegłego wieku. Jak nietrudno jest się tego domyślić (i zapewne doskonale o tym wiecie), zadanie gracza polega w tym przypadku na wykonywaniu misji dla gangsterów, podrywaniu ładnych pań i – rzecz jasna – ściganiu się z policją.

Twórcy mobilnego Grand Theft Auto: Vice City postanowili podrasować nieco grafikę i dostosować ją do ekranów HD. Mało spostrzegawczy prawdopodobnie nie zauważą większej różnicy, ale ci nieco bardziej wrażliwi na efekty wizualne, na pewno będą mieli w tej kwestii powody do zadowolenia.

W jakiej cenie można pobrać teraz Grand Theft Auto: Vice City? Za 13 złotych i 75 groszy. Przecena wynosi zatem dokładnie 40 procent! Pobierz Grand Theft Auto: Vice City za 13,75 PLN w Google Play.

Osmos HD

Jeżeli lubicie abstrakcję, czas najwyższy, żebyście przenieśli się do nieco groteskowego, ale z to bardzo kolorowego, świata organizmów jednokomórkowych. Pomoże Wam w tym gierka mobilna o nazwie Osmos HD. Tylko przez krótki czas można ją pobrać za wyjątkowo niską cenę, więc zdecydowanie warto skorzystać z okazji!

Gracz w Osmos HD kieruje „glutowatym” bohaterem. Celem jest wypluwanie z niego mniejszych cząstek i zjadanie przeciwników znajdujących się wokół niego. Pierwsze poziomy nie zapowiadają wyjątkowo trudniej rozgrywki, ale na pewno przez 72 plansze wielokrotnie będziecie mieli wrażenie, iż trafiliście do skomplikowanego i wymagającego świata!

Nowością w Osmos HD jest tryb Multiplayer. Jak sama nazwa na to wskazuje, pozwala nam on na rywalizację z prawdziwymi oponentami. Chętnych na wspólną zabawę nie brakuje, więc możecie brać ten tytuł w ciemno! A jeżeli samo zjadanie rywali to dla Was za mało, być może zainteresuje Was dość rozbudowany system osiągnięć.

Osmos HD dostępny jest w Google Play za cenę o 70 procent niższą od dotychczasowej. Chyba nie potrzeba większej zachęty do pobrania, prawda? Pobierz Osmos HD za 4,54 PLN w Google Play.

1849

W Androidowych Okazjach piszemy sporo o pieniądzach, ale tym razem będzie o nich jeszcze więcej. Mimo że gierka 1849 skupia się na gorączce złota, Waszym celem będzie w niej nie tylko wydobywanie tego kruszcu, lecz również – a może nawet przede wszystkim – zostanie milionerem z prawdziwego zdarzenia.

1849 wymaga od nas sukcesywnego rozbudowywania wirtualnego miasta i zatrudniania coraz większych liczby robotników w kopalniach, fabrykach i tym podobnych. Jeżeli myślicie, iż w grze będziecie chodziło tylko o samo złoto, grubo się mylicie – do wydobycia jest tutaj aż 50 różnych wartościowych minerałów.

Kampania w 1849 składa się z blisko 20 scenariuszy. Co to może dla Was oznaczać? Wiele godzin naprawdę świetnej, dobrze wyglądającej zabawy. Ciekawym dodatkiem jest również rodzaj zabawy o nazwie Sandbox. Sami decydujemy w nim o tym, jakim miastem chcemy się zajmować, co – wbrew pozorom – nie ułatwia zadania.

Autorzy 1849 przecenili swoje dzieło o 40 procent. Skorzystacie z tej promocji czy raczej nie? Pobierz 1849 za 10,95 PLN w Google Play.

Drodzy Czytelnicy, to już wszystko, co dla Was przygotowaliśmy w tym odcinku. Mamy nadzieję, że Was nie zawiedliśmy i znaleźliście więcej, niż tylko jedną godną uwagi produkcję! Pozdrawiamy i – oczywiście – zapraszamy na następne Androidowe Okazje oraz na AppSale, który pojawi się na łamach naszego portalu już jutro! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button