AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Floors – Ketchapp stawia na biznesmena w tarapatach

Floors to nowość, która dosłownie przed kilkudziesięcioma minutami trafiła do AppStore. Jak zapewne się domyślacie, jest to kolejne dzieło studia Ketchapp. Co tu dużo mówić – jest tak, jak się spodziewałam – skocznie i dynamicznie.

feqeqfefq

Jedyne, co musimy wiedzieć o sterowaniu w grze, to pacnięcie palcem w ekran lub przytrzymanie. Pierwsza opcja powoduje pojedynczy skok, drugą – może nie podwójny, lecz zdecydowanie dłuższy.

Główny bohater ma za zadanie pokonanie planszy naszpikowanej ostrymi trójkątami. Zważając na to, że produkcja nie jest podzielona na plansze, biegniemy tak daleko, jak tylko jesteśmy w stanie.

qefeqf

Ekran aplikacji podzielony jest na kilka platform. Postać raz pojawia się na samej górze, a chwilę później 3 stopnie niżej. To sprawia, że musimy wykazać się bardzo szybką reakcją.

Poza samym skakaniem musimy zbierać czerwone diamenty. Dzięki nim możemy kupować nowych biznesmenów, a co za tym idzie – rozwijać się w zabawie – przynajmniej wizualnie.

wfewe

Osiągniętymi wynikami możemy podzielić się ze znajomymi. Nic nie stoi na przeszkodzie, by porównać swoje wyniki z innymi – odpowiednia ikonka w menu głównym i wszystko staje się proste i piękne.

Cóż – Ketchapp nie zaskakuje. Systematycznie jednak zasypuje nas tap-tapami, które o dziwo zachwycają miliony graczy na całym świecie. Polecam więc :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność kibelkowa

Fajne!

Ketchapp nie zaskakuje, ale ciągle utrzymuje swój tap-tapowy poziom :)

Tagi

Podobne

Back to top button
Close