IQ Tester – sprawdź swój poziom inteligencji!

Jest naprawdę wiele osób, które uwielbiają rozwiązywać łamigłówki. W Internecie znajdziecie również bardzo wiele stron, na których otrzymacie możliwość rozwiązania szeregu zadań, od tych najprostszych do najtrudniejszych, co pozwoli określić poziom waszego IQ. Jednak większość z tych stron niestety po rozwiązaniu takiego tekstu, żąda od nas, abyśmy wysłali smsa, który najczęściej nie jest tani, ponieważ ceny bywają naprawdę wysokie, abyśmy mogli poznać nasz wynik. Dlatego też może warto zainteresować się odpowiednimi aplikacjami na Androida. Jedną z nich jest właśnie IQ tester.

IQ Tester jest aplikacją, która pozwoli wam sprawdzić poziom  waszej inteligencji. Jest to domena naprawdę wielu badaczy z zakresu psychologii. Wskaźnik IQ jest wykorzystywany przez badaczy, nauczycieli szkolnych, czy też uniwersyteckich wykładowców. Zatem teraz również wy możecie sami obliczyć swój poziom inteligencji. Obsługa tejże aplikacji jest naprawdę prosta. Wystarczy ją uruchomić, a następnie rozwiązać różne zadania umysłowe, które zobrazują nasze IQ. Wszystko odbywa się na podobnej zasadzie jak te zadania na stronach internetowych. Czyli rozwiązujemy zadania od tych najprostszych do tych najtrudniejszych.

Grafika jest dobra. Jednak dość sporym minusem jest tutaj to, że na przykład na tabletach aplikacja wyświetla się tylko na 1/6 ekranu, przez co niestety ale niektóre zadania nie są zbyt dobrze widoczne. A także jeśli zaznaczymy daną odpowiedź i zdecydujemy się kliknąć strzałkę „dalej”, jednak po chwili będziemy chcieli zmienić zdanie w poprzednim zadaniu, to niestety nie ma możliwości cofnięcia się do poprzednich zadań.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button