Worm Jump – poskacz robaczkiem po liściach!

Robaki to bardzo często drażliwy temat dla wielu osób. Dlaczego? Ponieważ są one po prostu obrzydliwe. Jednak nie wszystkie. Te, które mamy okazję spotkać w różnych bajkach, czy grach są całkiem przyjazne. Takich gier oczywiście powstało naprawdę wiele. Jedną z nich jest właśnie Worm Jump. Gdzie mamy do czynienia z niezwykle sympatycznym robaczkiem, którego zadaniem jest skakanie po liściach wzwyż.

W grze tej, wcielamy się w sympatycznego robaczka. Naszym zadaniem jest tutaj pokonywanie poszczególnych etapów gry. Dokonać można tego poprzez wzbijanie się coraz wyżej i wyżej na liściach. Jednak musimy uważać, aby nie spaść obok, bowiem wówczas robaczek spada w przepaść i nasz gra dobiega końca. Po drodze musimy także zbierać zawieszone w powietrzu owoce, a niektóre z nich dodadzą wam „powera” i polecicie szybciej. Oczywiście twórcy gry dają nam tutaj możliwość ustawienia trudności rozgrywki, a także czułości sterowania, a do wyboru mamy aż dwa tryby rozgrywki. Sterowanie nikomu nie sprawi najmniejszej trudności, bowiem jak zwykle w tego typu grach bywa, po prostu dotykamy w odpowiednim momencie palcem, na ekranie naszego telefonu. Dlatego nikt nie powinien mieć żadnych problemów z obsługą gry.

Grafika jest naprawdę dobra, muzyka odpowiednio dobrana. Pomimo tego, że rodzaj gry jest już znany, ponieważ każdy kto gra, orientuje się, że powstało już wiele gier z takim motywem, to mimo wszystko warto w nią zagrać. Bowiem idealnie sprawdzi się podczas długich, nudnych wieczorów oraz nudnych zajęć.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button