Summoner Call – pokonaj karcianego wroga!

Summoner Call to niezwykła gra. Jest ona z gatunku karcianych.

Myślę, że ta aplikacja nie jest zwyczajna, ponieważ chyba nigdy nie spotkałam się z bardziej emocjonującą grą karcianą. Już sama melodia dodaje adrenaliny. A jest to dopiero początek.

Głównym celem aplikacji jest zniszczenie wroga. Dysponuje on za każdym razem kartami o różnej mocy, także nigdy nie możemy powiedzieć co dana walka nam przyniesie. Mamy do czynienia z 30 wrogami z unikalnymi umiejętnościami.

Do wyboru mamy 3 postacie, w które się wcielamy. Posiadają one różne atrybuty, dzięki czemu możemy określić jaki bohater nam bardziej odpowiada.

Do dyspozycji mamy 60 kart z różnymi efektami. Możemy np. otruć przeciwnika, uzdrowić siebie gdy sami zostaniemy otruci, dodać punkty życia, chronić nas przed atakiem.

Na początku jest bardzo łatwo, lecz później będziemy musieli zmierzyć się z potężniejszymi przeciwnikami. Trzeba będzie włożyć w to wiele wysiłku.

Grało się genialnie. Już po pierwszym poziomie emocje dały o sobie znać. Nie mogłam oderwać się od gry. Za każdym razem musimy ustalać taktykę na bieżąco.

Grafika nie ma za wiele efektów, lecz myślę, że nie to przeszkadza tak bardzo.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button