The Impossible Game – omiń kwadratem przeszkody!

Matematyka w szkole spędza z pewnością sen z powiek wielu uczniów. Wiadomo bowiem, że nie każdy wszystko rozumie, a nauczyciele nie zawsze potrafią odpowiednio wyłożyć materiał, aby wszyscy zrozumieli. Dlatego wiele osób, gdy widzi jakiekolwiek figury lub działania dostaje białej gorączki. Jednak nie wszystkie kwadraty i trójkąty są złe. Bowiem gra The Impossible Game składa się właśnie z takich trójkątów i kwadratów, które wcale takie straszne nie są. Jednak gra również nie należy do najłatwiejszych. Jeżeli myślicie, że żadna zręcznościówka nie będzie w stanie was zaskoczyć, to tutaj z pewnością będziecie zaskoczeni.

 

Gra polega na kierowaniu kwadratem, który – jak to bywa na każdej platformówce – porusza się w prawo. Gdzie pędząc przed siebie, kwadrat musi pokonywać trójkątne przeszkody. Nie jest to łatwym zdaniem, albowiem porusza się on ze sporą prędkością i zwłaszcza przy bardziej rozbudowanych przeszkodach odpowiednie manewrowanie nim nie należy do najłatwiejszych zadań. Gra jest z pewnością pewnym wyzwaniem dla każdego gracza, który preferuje smartfony i gry na Androida. Gra niestety jest płatna, jednak nie są to duże pieniądze, a cieszy się naprawdę dużym powodzeniem, dlatego warto w nią zainwestować. Ponieważ każdy z was na pewno skorzysta i zajmie sobie nudne chwile, na które nie ma żadnego pomysłu.

 

Grafika nie robi tutaj szału, jednak dzięki swojej prostocie wygląda bardzo elegancko. Muzyka jest dla niej odpowiednio dobrana.

Gra za 3,00zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button