3D Car Parking – zaparkuj samochód w odpowiednim miejscu!

Czy lubisz jeździć samochodem? Jak wiadomo polskie drogi dają nam wiele do życzenia. A i niektórzy kierowcy nie potrafią poprawnie jeździć. Już nie mówiąc o parkowaniu. Bowiem z tym wciąż wiele osób ma naprawdę dużo problemów. Oczywiście gier z samochodami w roli głównej powstało naprawdę wiele. Zarówno tych z kiepską grafiką, jak i tych gdzie potrzeba prawdziwego kombajnu, aby ją odpalić. Gier na androida z tym motywem również powstało naprawdę dużo. Jedną z nich jest właśnie 3D Car Parking. Może się nam przydać również tuż przed samym egzaminem na prawo jazdy, dzięki czemu odprężycie się i zajmiecie czymś, aby opanować swoje nerwy.

Gra może i wydawać się łatwa, ale jednak zaparkowanie w wyznaczonym miejscu czasem może okazać się dość trudne. Samochodem, którym podróżujemy należy zaparkować w wyznaczonym do tego miejscu. Oczywiście zadanie będą nam utrudniać nieregularne ulice, a także wymyślne miejsca do zaparkowania. Gra posiada 7 poziomów, no i oczywiście jest w postaci 3D. jest to naprawdę świetny symulator parkowania. Sterowanie standardowo polega na dotykaniu palcem ekranu w odpowiednim miejscu. Na dole ekranu mamy dwa pedały – gaz oraz hamulec. Na samym środku widnieje prędkościomierz. Natomiast na samej górze widnieją nasze życia, po których utracie kończymy rozgrywkę.

Gra może nie posiada szczególnie dobrej grafiki, ale z pewnością jest warta polecenia, chociażby po to, aby odrobinę się pobawić. Dźwięki są kiepskie. Jednak jak na tak mały rozmiar gry, nie można spodziewać się niczego więcej.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button