SNAIL BOB 3 – pomóż Bobowi dotrzeć do domu!

Mamy zimę. Jest zimno, ponuro i nikomu nie chce się wychodzić z domu, a humor przez taką pogodę również nie dopisuje. Każdy z was zapewne tylko marzy o tym, aby znaleźć się na plaży i wylegiwać w cieple. Dlatego każdy z was może poprawić sobie samopoczucie i zagrać w jakąś ciekawą grę. Wielu z was zapewne pamięta ślimaka Boba. Teraz powraca on w zupełnie nowej odsłonie.

Tym razem nasz przyjaciel znalazł się na pustyni i potrzebuje waszej pomocy. Żar leje się z nieba, a ślimak jak zwykle ma przed sobą wiele przeszkód do pokonania, w czym musimy mu pomóc. Wszędzie dookoła jest gorąco i nie ma nic poza piaskiem, co jest nie lada wyzwaniem dla takiego malutkiego ślimaka. Gra jest wprost stworzona dla osób, które stają w obliczu walki na koszt dobra tych najmniejszych. Zaletą gry niewątpliwie jest tutaj proste sterowanie. Bowiem wystarczy kliknąć na ślimaka, który natychmiast ruszy, a ponowne kliknięcie sprawi jego zatrzymanie się. Oczywiście zanim pozwolimy naszemu ślimakowi ruszyć się z miejsca powinniśmy odpowiednio urządzić otoczenie, czyli usunąć wszelkie przeszkody, które mogą zagrażać naszemu milusińskiemu. Należy również odpowiednio używać przycisków, które będą pojawiały się w poszczególnych poziomach. Dlatego jeśli trawi was nuda, to koniecznie zaopatrzcie się w tę grę i pomóżcie Bobowi dotrzeć z powrotem do jego domu.

Gra jeśli chodzi o grafikę, to naprawdę nie można tutaj powiedzieć złego słowa. Stale jest utrzymywana w tym samym klimacie. Muzyka jest odpowiednio dobrana. Dzięki tej gierce miło spędzimy wiele chwil.
Gra za darmo w Google Play

3.3 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

Back to top button