Monster Crew – oszukaj wszystkie karty w zamku!

Horrory to jeden z gatunków filmów, które z pewnością mają wielu fanów. Powstało bardzo wiele filmów na przykład na temat różnych potworów. Jednym z nich jest Frankenstein. Gier również powstało z tym motywem naprawdę wiele. Jedna z nich jest właśnie Monster Crew. Jest to wprost idealne rozwiązanie na chłodne i zimowe wieczory, gdzie wieje nudą i nie wiemy co z sobą zrobić. Dlatego warto zapoznać się z tą właśnie grą.

Monster Crew to kolejna nietypowa platformówka, która niezwykle wciąga. Wcielamy się tutaj we Frankensteina, który przeszukuje ogromny zamek w poszukiwaniu zagubionych kart, które na każdym etapie będą mogły wspomóc was innym bonusem. Na jednym z nich na przykład bonus odnowi życie, a na innym znów zwiększy ilość pieniędzy. Po drodze oczywiście zbieramy pieniądze, a także specjalne przedmioty, a także punkty energii. Natomiast podczas niebezpiecznej wyprawy będziemy musieli uważać na czające się na nas wszędzie pająki, duchy oraz inne zjawy i niebezpieczeństwa. Gra jest nietypowa ze względu na poruszanie się bohatera. Bowiem nie mamy wpływu na szybkość lub kierunek jego ruchu, możemy tutaj jedyne skakać. Mało tego spotykamy tutaj również zagadki, dzięki czemu gra ta staje się niespodziewanie rozbudowaną platformówką. Z pewnością powinni w nią zagrać fani tego właśnie gatunku gier.

 

Grafika jest naprawdę dobra, nie ma tutaj nic do zarzucenia. Jeśli chodzi natomiast o muzykę, to niestety nie porywa. Bowiem jest naprawdę kiepska. Za to dźwięki, które są dostępne w grze, są naprawdę dobre.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button