Jewel Heroes – kolejny hit w wersji ,,match 3″?

Jewel Heroes to gratka dla fanów ,,match 3″. Jeżeli znudziły Wam się już gry, które macie na swoich urządzeniach, a dalej macie ochotę na dopasowywanie klocków, przenieście się do świata diamentów i innych drogocennych kamieni.

Autorzy gry (studio Farm Animal Kingdom), nie wnieśli do swojego dzieła niczego, czego byśmy już nie widzieli. Nie zmienia to jednak faktu, że przyjemność z zabawy jest duża, a leveli do przejścia bardzo wiele.

Przez grę przeprowadza nas miły piesek z klapsiastymi uszami. Zwykle nasze zadanie polega na zrealizowaniu zamówienia na diamenty, zbiciu szkiełek, bądź odblokowaniu uwięzionych kamieni. Jak już wspomniałam – nic nowego.

Podczas przestawiania klocków spotkamy się z power-upami, które samodzielnie udało nam się stworzyć, oraz bonusami, które możliwe są do kupienia za zebrane monety. W przypadku Jawel Heroes mikropłatności nie są aż tak odczuwalne, jak na przykład w Candy Crush Saga. Tutaj mamy szansę na kupienie ulepszeń za wirtualną gotówkę, którą zbierzemy w grze, czego nie da się zrobić w porównywanej produkcji.

Za każdy poziom otrzymujemy wynagrodzenie w postaci maksymalnie trzech gwiazdek, oraz złotych pieniążków. Ceny w sklepiku nie są wygórowane, więc po kilkunastu minutach gry możemy pozwolić sobie na dowolny fant.

Oprawa graficzna aplikacji jest przyjemna dla oka. Dźwięki prezentują się równie dobrze – nie są natrętne i męczące. Można spokojnie zostawić włączone głośniki. Zważając na naprawdę dużą ilość poziomów mogę powiedzieć, że Jawel Heroes to gra na miesiące, albo nawet lata. Każdy level jest trudniejszy od poprzedniego, więc nie tak prosto jest dojść daleko.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button