iCoyote – asystent kierowcy

Jeżeli jesteście kierowcami, którzy aktywnie korzystają z mobilnych asystentów, powinniście przyjrzeć się bliżej iCoyote. Konstrukcja aplikacji jest bardzo podobna do Yanosika, czy Ryśka. Obecnie liczba zarejestrowanych Skautów (bo tak nazywają się użytkownicy narzędzia), wynosi ponad 2,6 miliona i ciągle rośnie.

By zarejestrować się w iCoyote od Coyote System, wystarczy podać swój adres e-mail. Korzystanie z aplikacji jest banalnie proste i maksymalnie dopasowane do warunków panujących za kierownicą. Interfejs produkcji prezentuje się ładnie i wygodnie. W przeciwieństwie do Yanosika, nie mamy problemów z powrotem do mapy, gdy klikniemy przypadkowo jakąś zakładkę.

Bardzo fajną opcją w aplikacji jest możliwość sprawdzenia Skautów, którzy znajdują się w naszej okolicy. Będąc mieszkanką Warszawy wiem, że w okolicach mojego miejsca zamieszkania znajduje się ponad 100 kierowców korzystających z iCoyote – jest to dla mnie dość istotna informacja, bo dzięki niej wiem, czy mam się nastawiać na utrudnienia w ruchu, czy pędzić w znanym tylko mnie kierunku. Na plus wpływa również wbudowany odtwarzacz muzyki i wbudowana opcja SOS.

Wśród dość istotnych możliwości aplikacji należy wyróżnić: informowanie o wszelkich kontrolach, wypadkach, fotoradarach, korkach, radarach odcinkowych, miejscach częstej kontroli, a nawet dziurach w drodze. Dodatkowo, autorzy oferują kilka wyglądów map. Możemy zdecydować się na klasyczną, podobną do papierowej, satelitarną, bądź hybrydę, w której budynki są rzeczywiste, a grafika trójwymiarowa.

Jeżeli mamy problem z dojechaniem w jakieś miejsce, możemy skorzystać z opcji wyznaczania trasy. System powiadamiania o zagrożeniach jest bardzo spersonalizowany. W ustawieniach dowolnie regulujemy głośność komunikatów, decydujemy się na alerty dźwiękowe, czy głosowe, a także precyzujemy swoje wymagania dotyczące ograniczenia nas w przekraczaniu dozwolonej prędkości.

Poinformowanie innych użytkowników o zdarzeniu jest szybkie i sprawne. Jeżeli się pomylimy, możemy w ciągu kilku sekund wycofać zgłoszenie i nie narażać się na obniżenie oceny. Jeżeli jesteśmy już przy ocenach – warto zauważyć, że nie ma praktycznie możliwości robienia sobie z ludzi jaj – system wyłapuje tego typu przypadki i obniża noty. Im więcej gwiazdek uda nam się zebrać, tym większym zaufaniem będą nas obdarzać inni użytkownicy ruchu (również motocykliści, bo do nich także aplikacja jest skierowana).

Pobierz aplikację za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Coyote: GPS Navigation & RadarCoyote SystemNavigationBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button