DayD Tower Rush HD – epickie budowle kontra dinozaury w nowym tower defense

Gier z kategorii tower defense co prawda jest dość dużo, jednak tych zasługujących na uwagę nie znajdziemy wiele. Albo autorzy wymagają nieludzkiej ilości mikropłatności, albo cenią swoje dzieła bardzo wysoko. DayD Tower Rush HD od 8Floor można nabyć w AppStore za dolara, ale gwarantuję Wam, że będą to dobrze wydane pieniądze ;)

W grze toczy się walka między starymi i nowymi technologiami. Zaawansowane dinozaury kontra stare armatki i wyrzutnie – czy to może się udać? Zdecydowanie tak! Produkcja ma swój niepowtarzalny klimat, dzięki któremu zostajemy w niej na naprawdę długo.

Plansze podzielone są według poziomu trudności – najpierw przechodzimy tutorial w którym staramy się pokonać coraz to trudniejszych rywali, by z czasem pozostać na arenie walki samemu. Do naszej dyspozycji oddano różne rodzaje budowli obronnych. Każdy rodzaj możemy ulepszać za cząsteczki DNA (możemy je kupić w sklepie, bądź zarobić podczas gry). To jednak ulepszenia na stałe – zwiększające wartość i możliwości naszych wieżyczek.

Ulepszenia w trakcie gry są trochę inne i wymagają od nas kości jako waluty. Kości zyskujemy albo poprzez zabijanie przeciwników, przez wcześniejsze uruchamianie kolejnych fal, bądź poprzez ich produkcje w specjalnych maszynach.

Należy rozważyć na początku rodzaje inwestycji. Jeżeli chcemy mieć dużo kości, musimy zbudować ich produkcję. Jeżeli zbudujemy produkcję, nie będzie nas przez chwilę stać na obronne obiekty, a co za tym idzie – już przy pierwszej fali możemy ponieść klęskę.

Nasz zamek jest w stanie wytrzymać najście 25 wrogów. Czasem musimy wspomagać się specjalnymi środkami, by odeprzeć ataki wrogów. Do tego celu używamy specjalnych deszczy meteorytów i innych (ładujących się co jakiś czas na dolnym pasku).

Oceniając grafikę warto wspomnieć przede wszystkim o możliwości zoomowania, które daje nam wgląd w najdrobniejsze szczegóły konstrukcji. Jest dobrze – to samo tyczy się oprawy dźwiękowej. Nic, tylko pobierać :) To jedna z lepszych gier w swoim gatunku!

icon
DayD Tower Rush HD8FLOOR LTDGames4,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button