Reaper – RPG-ek z cukrową grafiką

Nie przeszkadza Wam przecukrowana oprawa graficzna, a gry z gatunku RPG to coś, co wydaje się być dla Was stworzone? Jeżeli tak, niedawno opublikowana w Google Play gra o nazwie Reaper powinna się Wam spodobać.

W opisywanej produkcji wcielamy się w postać dzielnego żołnierza, którego zadanie polega na niszczeniu wszystkiego, co rusza się wokół niego. Niby to, co w większości tego typu gier, ale nie do końca. Gra ma bowiem w sobie to „Coś”, czego prawie wszystkim takim aplikacjom brakuje. Co to takiego? Ciężko do końca stwierdzić. Po prostu w Reapera gra się przyjemnie od początku do końca. Duży wpływ na to ma pewnie oprawa graficzna, która jest przecukrowana do potęgi.

Nie tylko wizualnie Reaper prezentuje się dobrze. Także i dźwięki zastosowane w produkcji robią pozytywne wrażenie. Efekty są miłe dla ucha i dość realistyczne, jak na tego typu grę. To spora zaleta.

Do 10 poziomu doświadczenia gra jest darmowa. Później należy wykupić jej pełną wersję. Biorąc pod uwagę, iż w trakcie zabawy ulepszamy wyposażenie bohatera za złoto zdobyte w grze. Nie mamy więc do czynienia z mikropłatnościami, które potrafią wkurzyć nawet najbardziej spokojnego gracza.

Mimo że Reaper jest dostępny w Google Play dopiero od kilku dni, wydaje mi się, że ma ogromne szanse na sukces. Tym bardziej, że wkrótce trafi także do AppStore’a.

Reaper do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button