Scre4m – Krzyk w wersji mobilnej

Kojarzycie film Krzyk? Niedawno w Google Play pojawiła się gra dotycząca jego czwartej części. Jeżeli ciekawi jesteście, na czym polega (choć tego nietrudno się domyślić) i czy warta jest wydania kilku złotówek, zachęcamy do zapoznania się z treścią tego wpisu.

W Scre4m wcielamy się w postać tytułowego Krzyku, czyli postać odzianą w czarny stój i maskę. Nasze zadanie polega na zgładzeniu wszystkich znajdujących się w danym budynku. Zawsze mieliście ochotę dać komuś nauczkę w szkole? Tutaj dostajecie taką możliwość, tak więc na pewno warto się zainteresować ;)

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Dotykamy miejsca, gdzie sterowana przez nas postać ma się poruszać, a w przypadku chęci zabicia, rysujemy odpowiedni gest.

W lewym górnym rogu widzimy mapkę danego miejsca wraz z aktualną lokalizacją poszczególnych osób. Za każdego zabitego dostajemy określoną ilość punktów. Oczywiście, im bardziej uda nam się przy tym zaskoczyć, tym lepiej. Autorzy gry dali nam nawet możliwość wyłączenia światła.

Oprawa audiowizualna gry Scre4m zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Postaci wyglądające w grze może i nie wyglądają bardzo realnie, ale za to dźwięki towarzyszące rozgrywce zostały naprawdę dobrze dobrane.

Scre4m zbiera w Google Play bardzo dobre recenzje. Ja ze swojej strony także mogę niniejszą grę polecić. Po pierwsze dlatego, że pozwala nam na fajną zabawę połączoną z biciem rekordów. Po drugie – ze względu na niepowtarzalny klimat.

Scre4m do pobrania za 4,07 PLN w Google Play

Ocena Appblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button