Haypi Dragon – ćwicz swojego smoka i powiedz ,,stop” złu na wyspie

Są tu zapewne osoby, które lubią gry ze smokami w rolach głównych. Haypi Dragon to nie jest kolejna gra strategiczna, w której budujemy smoczą wioskę i trenujemy swoje smoki w gniazdach, co jakiś czas wysyłając je na walkę. Opisywana aplikacja to pojedynek naszego smoczka Rico z wrogami, którzy wprowadzają zło na naszej wyspie. Jeżeli znacie Angry Birds’y, powinno być Wam prościej przyswoić sobie rodzaj sterowania w produkcji.

Sama informacja o ponad 100 levelach do przejścia jest pozytywna. Otrzymujemy wyraźny sygnał, że nie będziemy się nudzić. Do naszej dyspozycji oddano 5 kawałków wyspy. Na każdej z nich czyha na nas grupa złych smoczysk, które gotowe są na walkę na śmierć i życie. Nie możemy się poddać – od nas zależy przyszłość wyspy. Bierzemy więc się w garść i zaczynamy przygodę. Nasz smok dysponuje pewnym zasobem broni, którą wystrzeliwuje z mini-armatki przyczepionej do swojego ciałka. Nasi przeciwnicy usytuowani są często w trudnych budowlach, bądź za murami.

Musimy w taki sposób kierować pociski, aby zabić przeciwnika. Czasem trzeba będzie najpierw zniszczyć konstrukcję, aby dostać się do złego smoka. Musimy pamiętać o tym, że nasz jeden ruch odpowiada jednemu ruchowi wroga. Musimy być szybsi i zabić go jako pierwsi, aby nie ponieść klęski. Po każdym zwyciężonym pojedynku bierzemy udział w losowaniu bonusa. Ręcznie, bądź pozwalamy za zakręcenie maszyną automatowi. Ulepszenia zawsze są mile widziane, prawda? :)

Pobierz Haypi Dragon za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button