Geogarafia Master Quiz – sprawdź swoją wiedzę z geografii

geografiamasterquizGeografia Master Quiz to jak sama nazwa wskazuje gra, aplikacja do sprawdzania naszej wiedzy, gdzie będziemy nie tylko sprawdzać to co już wiemy, lecz także uczyć się nowych rzeczy. Aplikacja to także doskonały sposób na naukę do egzaminu lub sprawdzianu (przetestowane w praktyce na osobach trzecich :) ).

Program oferuje nam sprawdzenie wiedzy w kilku kategoriach. Są to flagi, mapy, granice, państwa oraz najważniejsze zabytki z całego świata. Po uruchomieniu aplikacji pierwszą rzeczą jaką musimy zrobić jest zmiana języka na Polski, ponieważ nazwy niektórych z miast różnią się trochę między sobą, a sama aplikacja nie rozpoznaje domyślnego języka systemowego.

Potem logujemy się do Facebooka (możemy konkurować ze swoimi znajomymi) albo po prostu zaczynamy rozgrywkę offline. Wybieramy sobie kategorię i odpowiadamy na pytania na samym dole. Program liczy nam punkty oraz serie poprawnych odpowiedzi. Wszystko to liczy się do wyniku, który prezentowany jest na samym końcu.

Aplikacja jest dość dobrze wykonana, choć wygląda strasznie słabo. Nie sprawia kłopotów z działaniem nawet na słabszych urządzeniach. Można było pokusić się jednak o jakieś ustawienia bądź wygodniejszy interfejs. Mimo wszystko – nie jest źle.

Program Geografia Master Quiz polecamy raczej osobom, które interesują się tematem lub naprawdę chcą się nauczyć czegoś nowego. Wszystkim innym program odradzamy, gdyż można zając sobie czas zdecydowanie ciekawiej. Oczywiście – ze smartfonem.

Ocena 6/10

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button