Infect Them All : Vampires – gra dla fanów wampirów

W tym wpisie przedstawiam Wam grę o nazwie Infect Them All : Vampires. Jeśli jesteście fanami wampirów, lub po prostu lubicie gierki, w których Waszym zadaniem jest poruszanie się po planszy i zabijanie, bądź przemienianie innych, powinniście zainteresować się tym wpisem. Zadanie z pozoru wydaje się proste, gdyż w pierwszych etapach musimy jedynie chodzić i zarażać ludzi wampirzym ,,wirusem”, ale z czasem sami się przekonacie, że niektórzy są wyjątkowo oporni na Wasze praktyki i należy się solidnie przyłożyć, by stworzyć z nich swój gatunek.

Zaczynając grę, wybieramy sposób sterowania wampirem. Albo korzystamy z joisticka, albo używamy naszego jabłuszkowego urządzenia i w ten sposób poruszamy się głównym bohaterem. Osobiście uważam, że wygodniejsza jest opcja dotykowa. Kiedy już sposób sterowania będziemy mieć za sobą, nie pozostanie nam nic innego, jak infekowanie bezbronnych istot. Oczywiście na początku nie będziemy mieć z tym problemu – słabe dziewczynki wystarczy ugryźć (dotknąć ekranu), aby stały się nieśmiertelne. Jeżeli nie chcemy ich infekować z jakiegoś względu, możemy je po prostu zabić.

Za każdą przemianę otrzymujemy pieniądze, które widoczne są w górnym prawym rogu ekranu. Za uzbierane środki możemy ulepszać swoją postać o dodatkowe punkty życia, bądź mocy. Wampiry posiadają specjalne moce – podczas gry można ich używać, atakując na przykład dużą ilość potencjalnych kandydatów na wampirów na raz. Zabawa ciekawa, nie wiem czy na długie godziny, ale warto spróbować.

Pobierz Infect Them All : Vampires za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close