MANOS: The Hands of Fate – pikselowa platformówka dla każdego

Macie ochotę zabić nieco czasu? Najlepszym rozwiązaniem będzie dla Was platformówka. Jeżeli obecnie nie macie takowej w swoim smartfonie, wypróbujcie produkcję o nazwie MANOS: The Hands of Fate.

W grze MANOS: The Hands of Fate wcielamy się w postać gościa wyposażonego w pistolet, który przemierza świat w poszukiwaniu przygód. Jeżeli wydaje Wam się, że jego droga jest szybka, łatwa i niezwykle przyjemna – bardzo, ale to bardzo się mylicie. Wszystko dlatego, że wirtualny świat przedstawiony w grze pełen jest wszelkiego rodzaju niebezpieczeństw.

Rozgrywka w MANOS: The Hands of Fate jest klasyczna aż do bólu. Kierujemy naszym bohaterem, skaczemy z platformy na platformę, zbieramy diamenty i – oczywiście – zabijamy bądź unikamy przeciwników. Tych, podobnie jak przeszkadzajek, jest sporo. Spotkać możemy, między innymi, węże i kule ogniste.

Liczba plansz dostępnych w opisywanej produkcji jest całkiem spora. Jeżeli więc szukacie gry na dłużej niż kilka minut powinniście być zadowoleni. Oczywiście, pod warunkiem, że wszechobecna pikseloza jest czymś, co jesteście w stanie znieść przez sporą ilość czasu.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą wirtualnych przycisków. Strzałki po lewej służą do chodzenia naszym bohaterem, natomiast te po prawej – pozwalają nam na skok oraz używanie broni.

MANOS: The Hands of Fate kosztuje w Google Play nieco ponad 7 złotych. Czy warto kupić tę grę? Uważam, że tak, ale – oczywiście – ostateczna decyzja należy do Was.

MANOS: The Hands of Fate do pobrania za 7,73 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button