Hobbit: King of Middle-earth – zbuduj miasto i walcz z goblinami

Pod koniec tego roku do kin trafi druga część filmu Hobbit. Dla tych, co nie mogą się już doczekać wspomnianej produkcji, przygotowaliśmy wpis o mobilnej grze Hobbit: King of Middle-earth, która kilka dni temu trafiła do Google Play za sprawą studia Kabam.

hobbitoJeżeli należycie do tych osób, które czekają z utęsknieniem na grę zręcznościową osadzoną w świecie wykreowanym przez Tolkiena, na pewno będziecie zawiedzeni tym, co oferuje Hobbit: King of Middle-earth. Uradowani za to powinni być wszyscy miłośnicy gier strategicznych, gdzie liczy się pomysł i odpowiednia taktyka.

W opisywanej produkcji przychodzi nam zostać krasnoludem bądź elfem i zbudować potężne miasto, którego mieszkańcy będą w stanie skutecznie walczyć z goblinami. Osoby lubiące twórczość Tolkiena powinny być zadowoleni. W Hobbit: King of Middle-earth możemy bowiem nie tylko budować miasta podobne do tych, jakie opisywał wspomniany pisarz, lecz także powierzać przeróżne zadania wymyślonym przez niego bohaterom, takim jak chociażby łucznik Legolas.

hobbito1Hobbit: King of Middle-earth to nic innego jak gra MMO. Nie budujemy zatem swojego miasta tylko dla zasady, lecz po to, by pokonywać innych graczy. Autorzy gry udostępnili nam całą masę dodatków wspomagających rozgrywkę internetową, między innymi, czat na żywo.

Warto wspomnieć także o tym, że w wirtualnym świecie gry z tego wpisu cały czas organizowane są turnieje z nagrodami. Można również łączyć się z innymi w przeróżnych sojuszach.

Hobbit: King of Middle-earth do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button