Ping – nie-pong w wersji pikselowej

Jeżeli chcielibyście przypomnieć sobie czasy gier, w których pikselowa grafika była na porządku dziennym, mamy dla Was ciekawą propozycję. Nazywa się ona Ping i można pobrać ją na swojego smartfona zupełnie za darmo. Zainteresowani?

W opisywanej grze już na pierwszy rzut oka rzuca się oryginalna, pikselowa grafika. Kiedy uruchomiłem Pinga po raz pierwszy, od razu wiedziałem, że ciężko mi będzie nie zakochać się w tej grze. Mam bowiem niesamowity sentyment do 8-bitowców, nawet jeśli rozgrywka w nich nie wciągnie mnie na długie godziny.

Zadaniem gracza w produkcji o nazwie Ping jest odbijanie kwadracika o białym kolorze, który trafić musi do pomarańczowych kulek. Zadanie w teorii brzmi bardzo prosto i przyznać trzeba, że takie właśnie jest. Oczywiście, nie twierdzę, że każdy poziom przeszedłem za pierwszym razem. Nie zdarzyło mi się jednak, bym „siedział” nad danym levelem dłużej niż kilka minut. Cóż, to całkiem słaby wynik jak na grę logiczną.

Tak jak wspomniałem we wstępie, największym plusem Ping wydaje się być oprawa audiowizualna. Zarówno retro-grafika, jak i efekty dźwiękowe zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Co ciekawe, autorzy gry umożliwili użytkownikom Google Play pobranie samej ścieżki dźwiękowej. Nigdy dotąd nie spotkałem się z  tego typu praktyką w grach mobilnych.

Ping jest grą darmową. Dodatkowo posiada fajną, 8-bitową grafikę. Zachęcam Was zatem do jego pobrania i przetestowania. Naprawdę warto! :)

Ping do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button