Repix – dobre, ale drogie, narzędzie do edycji zdjęć

Mimo że aparaty zamontowane w smartfonach są coraz lepsze, bardzo często zrobione już zdjęcie chcemy w jakiś sposób edytować. Programów do tego typu rzeczy jest całe mnóstwo, ale jeżeli jeszcze nie znaleźliście tego właściwego, z pewnością powinniście sprawdzić Repix. Ale tylko pod jednym warunkiem – macie sporo gotówki w zanadrzu.

repix1

Program mobilny o nazwie Repix pozwala nam edytować wybrane przez nas zdjęcie, które zapisane mamy w naszym smartfonie bądź tablecie. Aplikacja wygląda bardzo podobnie, co wbudowany w Instagram edytor fotografii. U góry ekranu znajduje się zdjęcie, natomiast na dole wybieramy odpowiedni filtr i czekamy na pojawienie się efektu.

Repix oferuje ogromną ilość dodatków do zdjęć. Do wyboru mamy w nim wszelkiego rodzaju nakładki, pędzle i tym podobne. Niestety, aby mieć dostęp do wszystkich funkcji aplikacji, należy słono zapłacić. Każdy zestaw „upiększaczy” to koszt rzędu ośmiu złotych. Na całość trzeba więc wydać około pięciu dyszek. To całkiem sporo, nie sądzicie?

repix2

Jeśli chodzi o funkcjonalność programu, muszę przyznać, że spełnia swoje zadanie w stu procentach. Wszystko wykonuje się w bardzo prosty sposób, dzięki czemu nawet dziecko jest w stanie stworzyć dzieło na miarę Photoshopa.

Jako że nie interesują mnie tego typu aplikacje, Repix nie został w moim telefonie. Jeżeli jednak lubicie „bawić” się zdjęciami, program z tego wpisu to na pewno absolutny „must have”.

Repix do pobrania „za darmo” z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button