Kontynuacje bardzo popularnych gier typu tower defense

W kolejnym odcinku „Pociągu do gier” o kontynuacjach dwóch bardzo popularnych tower defense opowiada nam Damian – nowy prowadzący cyklu.

Pierwszy tytuł, to Anomaly Korea – bardzo nietypowy przedstawiciel tego gatunku. Mamy tu bowiem do czynienia z odwróceniem jego formuły, a więc z tower offense. Zamiast bronić, atakujemy. Z Bagdadu, w którym toczyła się akcja pierwszej części gry, wędrujemy na Daleki Wschód, gdzie próbujemy odbić Półwysep Koreański. Obcy panoszący się w Korei, na gęsto porozstawiali tu bazy i wieżyczki. A naszym zadaniem jest oczywiście zniszczenie wroga. Obie części gry zostały stworzone przez to samo polskie studio, dlatego różnice między nimi nie są ogromne, tym razem również możemy liczyć na świetną zabawę!
Sequence 01_8
Drugi tytuł to Kingdom Rush Frontiers, oficjalny sequel jednej z najpopularniejszych gier typu tower defense. Na pierwszy rzut oka może nam się wydawać, że niewiele się tu zmieniło. Ta sama mechanika rozgrywki, zbliżona oprawa graficzna i dźwiękowa. Wszystkie elementy ponownie stoją na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście znajdziemy tu nowości. Największe zmiany dotyczą ostatnich wzmocnień wieżyczek. Przykładowo najwyższy poziom koszarów rycerskich może być teraz m.in. Gildią Asasynów z wojownikami wyglądającymi jak bohaterowie Assassin’s Creed. To według mnie bardzo udana kontynuacja!

Nowy odcinek już za dwa tygodnie!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button