Absolute RC Plane Sim – symulator lotu samolotem

Zastanawialiście się kiedyś, jak to się dzieje, że samoloty latają? Co powiecie na aplikację, która umożliwi Wam sterowanie lotem samolotu i obieranie dowolnej trasy? Do wyboru macie przeróżne pojazdy powietrzne i nie tylko. Wbrew pozorom, Absolute RC Plane Sim to nie tylko symulator lotów samolotami. Sprawdźcie co jeszcze możecie zyskać, pobierając opisywaną grę.

Darmowa wersja Absolute RC Plane Sim zaopatrzona jest w kilka maszyn, którymi możemy sterować. Do wyboru mamy: helikopter, samolot, oraz motorówkę. W przypadku każdego z nich, sterowanie jest podobne. Mamy dwa klawisze sterowania. Dźwignia z prawej strony odpowiada za kierunek lotu, z lewej natomiast na wysokość, na jaką się wzbijmy, oraz na samo startowanie.

W ustawieniach możemy zmieniać poziom zaawansowania kontroli. Jeżeli ustawimy ,,low” – komputer pomaga nam w nabywaniu umiejętności. Loty odbywają się na trawie – latamy nad pięknym parkiem z dużą ilością drzew. Motorówką, jak się pewnie domyślacie, nie pływamy po trawce – do dyspozycji mamy świetnie wyglądający akwen wodny ;) Dobieramy pod swoje umiejętności również wiatr, który jak wiadomo jest bardzo ważny w przypadku lotów samolotem.

Za niewielką dopłatą możemy urozmaicić swoje widoku, wykupując poligon wojskowy, autostradę, lub dziesiątki innych krajobrazów. Do zakupienia są maszyny, o jakich można tylko pomarzyć. Wojskowe helikoptery, czołgi, samoloty ratunkowe, latające roboty, oraz wiele innych.

Pobierz Absolute RC Plane Sim za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button