Mountain Bike and BMX – jazda bez trzymanki

Co powiecie na dwa kółka w wersji mobilnej? Mountain Bike and BMX to gra, w której przemierzamy wiele ciekawych szlaków a rowerze. Dzięki rozbudowanym funkcjom, oraz kilku dostępnych trybach gry, jazda jest przyjemna i z pewnością nie nudna. Darmowa wersja produkcji jest zupełnie wystarczająca – jest tutaj wszystko, czego potrzeba prawdziwemu rowerzyście.

Niektórzy lubią jeździć po w miarę płaskim terenie, inni natomiast przepadają za hardkorowymi górkami, na których mogą popisać się trickami, oraz dać sobie szansę na złamanie karku. W Mountain Bike and BMX jest podobnie. Do wyboru mamy trzy tryby: mountains, canyons, oraz highlands.

W pierwszym z nich startujemy z samej góry (ze specjalnych podpór). Do pokonania mamy trudną trasę, na której przeszkód jest co nie miara. Etap charakteryzuje się wyjątkowo stromymi zjazdami i wysokimi górkami, umożliwiającymi wykazanie się umiejętnościami. Aby awansować, musimy zmieścić się w określonym czasie, podanym na górnym pasku.

Kolejny level, to canyons – podobny do mountains, lecz delikatniejszy. Początkującym proponujemy natomiast ostatnią opcję – highlands. Najpierw należy opanować sztukę sterowania rowerzystą i nauczenia się różnych rodzajów tricków na w miarę płaskim terenie, niż porywać się na wielkie góry, na których każdy zjazd kończy się bolesnym upadkiem i klęską po kilku sekundach.

Od strony audiowizualnej gra prezentuje się całkiem dobrze. Nie mamy większych zastrzeżeń. Polecamy.

Pobierz Mountain Bike and BMX za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button