Formula Sprinty 2 – wyścigówka od firmy… Kinder

Do niedawna wydawało mi się, że firma Kinder nie zajmuje się niczym innym poza produkcją przepysznych słodyczy. Okazuje się jednak, że wspomniana korporacja ma na swoim koncie także i gry mobilne. Jedną z nich jest niedawno wydana „ścigałka” o nazwie Formula Sprinty 2, którą opiszemy dla Was w tym wpisie.

W grze Formula Sprinty 2 wcielamy się w postać osoby kierującej pojazdem przypominającym te, jakimi jeżdżą kierowcy Formuły 1. Nasze zadanie – jak w większości tego typu apek – jest proste do wytłumaczenia, ale trudne do zrealizowania. Chodzi bowiem głównie o to, by zajmować pierwsze miejsca w poszczególnych rywalizacjach.

Do naszej dyspozycji autorzy opisywanej gry oddali całe mnóstwo pojazdów wyścigowych. Różnią się one od siebie kształtem oraz kolorami. Niestety, nie różnego rodzaju parametrami, jak to jest bardzo często w tego typu produkcjach. Warto także wspomnieć o wirtualnych torach, na jakich przychodzi nam rywalizować w Formula Sprinty 2. Otóż Kinder przygotował dla nas cztery miejscówki do ścigania: Pro-Racetrack, Dirt-Arena, Planet Speed i Snowy Mountain. Ta ostatnia, jak wskazuje na to sama nazwa, pozwala nam sprawdzić się w zimowych warunkach pogodowych.

Oprawa audiowizualna gry Formula Sprinty 2 stoi na dość wysokim poziomie. Kreskówkowe pojazdy i tory prezentują się bardzo dobrze, a i muzyczce lecącej w tle wyścigów nie można wiele zarzucić. Niestety, gra jest zbyt krótka, by satysfakcjonowała starych wyjadaczy ;)

Formula Sprinty 2 do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button