Stand O’Food – praca w fast foodzie nie jest taka prosta

Jeżeli zastanawialiście się kiedyś jak to jest pracować w sieci fast food, w której roi się od głodnej klienteli, macie szansę na przekonanie się o trudach tej roboty na własnej skórze. W mobilnej restauracji będziecie musieli biegać pomiędzy półkami i zbierać odpowiadające zamówieniom klienta produkty w takim tempie, aby goście nie zdenerwowali się na zbyt długie oczekiwanie na posiłek. Sprawdźcie się w pełnej wersji gry Stand O’Food.

Taśmy produkcyjne widoczne na obrazku to Wasze miejsce pracy. Biegacie od jednej do drugiej, wybierając produkty, które będą pasowały do kanapki, jaką zażyczył sobie dany klient. Zamówienia widzicie nad głowami ludzi. Musicie dobrze wytężyć wzrok, aby nie zapomnieć o żadnym składniku. Początkowo oczywiście wybieracie spód bułki. Jeżeli okaże się, że kolejny potrzebny produkt jest gdzieś dalej na taśmie, musicie przełożyć to, co jest przed nim na talerzu. Wtedy układacie kolejno mięsa, a ,,czekający” na przykład stek kładziecie z powrotem na taśmę. Tym sposobem kompletujecie całe zamówienie.

Za każde dobrze wypełnione zadanie (zrobienie odpowiedniego dania), otrzymujemy pieniądze. Kasa jest o tyle ważna, że za nią możecie później kupować dodatki do dań, które nie są standardowe i dzięki nim Wasza potrawa będzie o wiele droższa, niż czysty burger. Aplikacja jest obecnie na przecenie. Nie wiadomo czy na stałe, czy chwilowo. Pobierajcie więc póki jest darmowa.

Pobierz Stand O’Food za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button