Xmas Tree – udekoruj choinkę

Skoro zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, nie może zabraknąć choinki – zarówno w domach, jak i w urządzeniach mobilnych. Dzięki aplikacji Xmas Tree będziecie mogli udekorować świąteczne drzewko na ekranie własnego jabłuszkowego urządzenia bez obawy o stłuczenie bombki, czy poplątanie łańcuchów. A wszystko to zupełnie za darmo!

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Na pasku górnym możemy wybierać dowolne ozdoby, jakie chcemy zobaczyć na swoim drzewku. Wystarczy je przeciągnąć, aby zielona roślina stała się świątecznym symbolem. Dodatkowo twórcy apki umożliwili użytkownikom zmianę rozmiaru poszczególnych obiektów i dopasowywanie ich do choinki według własnego upodobania. Dodatkowym plusem Xmas Tree jest szansa na zmianę kształtu drzewka, oraz rodzaju tła, na jakim jest widoczna.

Gotową już choinkę możemy zapisać na rolce swojego urządzenia, bądź podzielić się dziełem ze znajomymi za pomocą Facebooka, Tweetera, bądź maila. Ja osobiście wolę ubierać drzewko na żywo – czuć jego zapach i czasem potknąć się o porozsypywane ozdoby, jednak mobilna choina może być świetnym rozwiązaniem dla studentów którzy nie mają szansy na postawienia rośliny we własnym pokoju. Może służyć również w późniejszym czasie za tapetę na ekranie urządzenia.  Jak wspomniałam, aplikacja jest zupełnie darmowa, dlatego warto ją wypróbować.

Pobierz Xmas Tree za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button