Home Design Story – zaprojektuj wystrój wnętrza

Gra, w której – podobnie jak w The Sims, bawimy się w architekta wnętrz. W przeciwieństwie do Simsów, nie martwimy się o wybudowanie domu – kupujemy gotowe pokoje, w których musimy stworzyć taki klimat, aby był najbardziej przyjazny dla mieszkańców. Jeżeli lubicie gierki, w których od Was zależy piękno tworzonego otoczenia – pobierajcie bez zastanowienia.

Home Design Story od samego początku urzeka nas słodką, ,,dziewczyńską” otoczką. Pani domu – miła dziewczyna – instruuje nas w jaki sposób możemy nabywać poszczególne przedmioty do wystroju wnętrz. Do tego służy sklep gracza – market podzielony jest na kategorie tematyczne. Tematami są różne rodzaje pomieszczeń: salon, sypialnia, łazienka i inne.

W grze mamy ograniczony zapas pieniędzy, dzięki czemu uczymy się gospodarności. Dzięki gościom, którzy odwiedzają nasze mieszkanie, zyskujemy prezenty i zapasy monet. Codziennie w gratisie dawane są nam woreczki pieniędzy. Z każdy etapem, który uda nam się przejść, zyskujemy trochę złota na ulepszanie domu.

Oczywiście, osoby, które wykupią pełną wersję gry, będą mogły cieszyć się dodatkowymi fantami w postaci niezwykłych łóżek, czy kanap. Nie sądzimy jednak, żeby gra była warta dokładania do niej jakichkolwiek pieniędzy. Darmowa wersja jest bardzo atrakcyjna – gwarantujemy, że dziewczyny (bo do nich skierowana jest ta aplikacja), będą zadowolone z możliwości tworzenia domu marzeń.

Efekty wizualne są o dziwo na niezłym poziomie – kształty nie są kanciaste, a przedmioty ładnie wykonane. Polecamy.

Pobierz Home Design za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button