AlkoFAKTY – ciekawostki alkoholowe na iOS-a

Czy alkohol działa silniej na organizm kobiety? Jest dobrym sposobem na kaca? Czy aby się nie upić, trzeba dużo jeść? Odpowiedzi na te i inne pytania może poznać każdy użytkownik aplikacji AlkoFakty, którą mieliśmy ostatnio okazję przetestować. Jesteście ciekawi, do czego jeszcze może przydać się wspomniany mobilny program?

Aplikacja AlkoFakty składa się z czterech głównych zakładek. Pierwszą z nich jest Quiz. Jak sama nazwa na to wskazuje, dzięki niej użytkownik może sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą wysokoprocentowych napojów. Aby zdać test wzorowo, wystarczy skrupulatnie czytać informacje zawarte w programie.

AlkoFakty, czyli zakładka numer dwa, pozwala dowiedzieć się więcej na temat alkoholu. Możemy przeczytać w niej więcej na temat mitów oraz faktów dotyczących wszelkiego rodzaju napojów dla pełnoletnich. To właśnie tutaj poznacie odpowiedzi na pytania zawarte we wstępie naszego wpisu.

Trzecia zakładka to AlkoKalkulator. Jak się pewnie domyślacie, dzięki niej jesteśmy w stanie bez specjalnego sprzętu oszacować poziom alkoholu we krwi. Odpowiadamy tutaj na kilka podstawowych pytań, zaznaczamy płeć i czekamy na wynik. Oczywiście, na wyniki podane przez program należy „brać poprawkę”.

Na koniec ciekawostka – gra. Autorzy AlkoFaktów przygotowali specjalną produkcję, dzięki której możemy przejść test równowagi, którego z całą pewnością nie przeszedłby pijany człowiek.

AlkoFakty za darmo w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button