Moo Box – posłuchaj…odgłosów zwierząt

Nie wydaje nam się, byście chcieli posłuchać, jakie odgłosy wydają niektóre zwierzęta. Być może jednak chciałby tego Wasze pociechy. Właśnie dlatego postanowiliśmy przetestować i przedstawić Wam aplikację o nazwie Moo Box.

Jak wspomniałem we wstępie, Moo Box to aplikacja, dzięki której możemy dowiedzieć się, jakie odgłosy wydają poszczególne zwierzęta. Ot, taka mobilna książeczka edukacyjna w ciekawej, kolorowej oprawie.

Działanie opisywanego programu jest bardzo proste. Po jego uruchomieniu wyświetla nam się siatka obrazków przedstawiających różnego rodzaju zwierzęta. Jak się domyślacie, naciśnięcie na konkretny obrazek aktywuje dźwięki odgłosów wybranego przez nas milusińskiego.

Do wyboru mamy prawie 20 zwierzaków. Dostępne są, między innymi, krowa, osioł, koń, kot, kaczka, owca, pies oraz kogut. Dźwięki zamieszczone w programie są dosyć wysokiej jakości. Podobnie z obrazkami. To się chwali, gdyż w tego typu aplikacjach bardzo często wszytko robione jest na „odwal” i tylko i wyłącznie dla reklam.

A skoro już mowa o reklamach…niestety w Moo Box jest ich sporo. Dostępne są zarówno w siatce obrazków, jak i w panelu dolnym. Niestety, bannery reklamowe są dość nachalne, przez co niektóre dzieci mogą przez przypadek pobrać nam wiele różnego rodzaju niechcianych aplikacji i gier.

Moo Box dostępne jest za darmo. Jeżeli macie dzieci, które lubią zwierzęta, jak najbardziej powinniście pobrać tę aplikację.

Moo Box za darmo w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 4/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button