Run Cow Run – uratuj krowę i inne zwierzęta!

Cóż każdy z was na pewno lubi od czasu do czasu się pośmiać i rozerwać. Form rozrywki mamy naprawdę wiele. Począwszy od opowiadania sobie nawzajem różnych żartów i oglądanie filmów, aż po wygłupy, a także śmieszne gry. Jeśli zatem chcecie się rozerwać i miło spędzić czas, bo siedzicie w jakimś bardzo nudnym miejscu, to naprawdę warto zagrać w grę Run Cow Run, która rozbawi was, a co najważniejsze zajmie nudne chwile.

 

Gra Run Cow Run to doskonała porcja zarówno rozgrywki jak i humoru. Wcielamy się tutaj w małą krowę, którą musimy kierować. Pewnego dnia bowiem zdaje ona sobie sprawę z tego, że jej właściciel zamierza ją, a także inne zwierzęta ze swojej farmy przeznaczyć na jedzenie, które wyląduje na jego stole. Krowa wówczas orientuje się w sytuacji i rzuca się wręcz do szaleńczej ucieczki. Naszym zadaniem jest jej oczywiście pomóc, by mogła wydostać się z niewoli. Podczas oczywiście naszego biegu musimy zbierać rozrzucone po planszy pieniądze, omijać różnego rodzaju przeszkody, a także ratować inne zwierzęta, które zostały uwięzione w klatkach. Run Cow Run z pewnością przypadnie do gustu naprawdę wielu osobom. Jest ona bowiem lekka i przyjemna, o niezłej grywalności, która jest idealnym sposobem na zabicie czasu.

Grafika jest po prostu genialna. Bowiem bajowa atmosfera poprawi nam nastrój, a do tego jest bardzo przyjemna dla naszych oczu. Muzyka również jest dobra. Dzięki tej właśnie grze z całą pewnością uda wam się osiągnąć cel, a mianowicie zabić czas.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button