Astro Shark HD – przedpremierowe testy

Dziś testujemy przedpremierowo grę Astro Shark HD. Bardzo ciekawą jest fabuła, którą przedstawili nam twórcy. To interesująca, miłosna historia. Wieloryb, a właściwie rekin wielorybi poszukuje swojej ukochanej. Jest nią rosyjski pies kosmiczny – Laika. Nawiązanie do prawdziwej Łajki, którą wysłano w kosmos. W tym przypadku została ona porwana, żeby odbyć swoją podróż poza Ziemię. Rekin przemierza wszechświat w poszukiwaniu swojej ukochanej, ucieka przed prześladowcami. Mamy tu więc akcję, przygodę i miłość.

Przejdźmy jednak do zasad rozgrywki. Sterujemy rekinem, który to porusza się po orbitach planet. Robimy to klikając na poszczególne z nich co sprawi, że umieścimy rybkę właśnie na tej orbicie. W ten sposób możemy ustalać kierunek w którym to będzie poruszać się nasz bohater.

Naszym zadaniem jest znaleźć planetę docelową, która oznaczona jest sercem na ekranie. Czaszkami natomiast oznaczone są rakiety. Musimy ich unikać.

Gra wygląda bardzo dobrze i tak samo działa. Obsługa nie będzie sprawiać problemów nikomu. Niestety brakuje języka polskiego, który to jest zdecydowanie popularniejszy od angielskiego. W tle przygrywa spokojna melodyjka, która doskonale pasuje do klimatu gry.

Gra będzie dostępna w iTunes, Google Play i Amazon store, a premiera planowana jest na 7. Marca. Serdecznie zapraszamy do pobierania!

Aplikacja pojawi się w dniu 7. marca pod podanymi linkami na:
App Store oraz Google Play w cenie 0,99USD.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button