Eyes – gra horror!

Jeśli lubisz się trochę przestraszyć to gra jest dla ciebie. Dużą popularnością cieszą się horrory, więc trzeba przenieść to na smartfony. Kojarzysz Slendermana? Lubisz go? Jeśli tak – zagraj w to! Najlepiej grać to w nocy gdyż wtedy poziom strachu rośnie. Cisza, ciemność, wszyscy śpią i zostajesz sam na sam z potworem. Jeśli masz dobre słuchawki to będzie jeszcze lepiej. Wtedy słyszysz tylko i wyłącznie melodię, swoje kroki i oddech w chwili ucieczki. Dobrym pomysłem jest dodanie błyskawic i deszczu w niektórych momentach.

Nie jesteś sam w starym opuszczonym domu. Ze wszystkich stron otaczają cię mroczne, czarne ściany. Pojawiają się plotki, że znajduje się tutaj duch. Ciśnienie rośnie, ale ty musisz tu zostać i co najważniejsze przeżyć. Dlaczego? Otóż musisz zebrać niezwykłe kosztowności. Celem jest zdobycie odpowiedniej liczby worków z pieniędzmi. Wraz z poziomem trudności suma rośnie.

Eyes – gra horror. A więc jaki udział odgrywają tutaj te tajemnicze oczy?
Dzięki nim choć na chwilę możesz spojrzeć na otoczenie oczami zjawy polującej na ciebie.
Oczywiście najgorsze jest to, że idziesz sobie w miarę spokojnie, znajdujesz worek, odwracasz się, a tu pojawia się czarna postać. Uciec jej jest bardzo trudno. Które drzwi otworzyć? Gdzie iść? Jest ich bardzo, bardzo dużo.
Jedynym minusem jest to , że gra zawiera reklamy z typu push notification, ale możesz je usunąć.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button