Age of Zombies – zabij jak najwięcej zombie!

Jak wiadomo zarówno gier jak i filmów opartych na motywie horroru z głównymi postaciami Zombie w fabule jest naprawdę wiele. Nie ma tu co czarować, że pomimo tego iż jest tego pełno, wychodzą coraz to nowe odsłony. Wiele osób uważa, że robi się to już pomału nudne, bowiem wszędzie fabuła wygląda podobnie. Czyli trzeba uratować świat przed zagładą, przed krwiożerczymi zombie, które nie cofną się przed niczym. Mimo to tego typu motywy wciąż dla wielu osób pozostają bardzo znakomitą opcją. Dlatego też gra Age of Zombies, powinna ich zadowolić.

Gra Age of Zombies została stworzona przez studio Halfbrick. To właśnie dzięki nim mieliśmy przyjemność zagrać w popularne „Fruit Ninja”. Tym razem jednak różnica jest taka, że zamiast siekać owoce, musimy likwidować jak największe liczny zombie, które atakują dosłownie z każdej strony. Dokonać tego możemy za pomocą różnego rodzaju broni, odwiedzając w trakcie rozgrywki mnóstwo różnych miejsc. A mianowicie możemy podziwiać starożytny Egipt, Japonię, a nawet prehistorię. Tutaj uwaga niespodzianka, bowiem mamy okazję zmierzyć się nawet z zombie-Tyranozaurem. Oczywiście do wyboru mamy dwa rodzaje rozgrywki. Mianowicie: kampania, w trakcie której będziemy mieli okazję odwiedzić wspomniane już wcześniej miejsca oraz przetrwanie, w którym musimy jak najdłużej utrzymać się przy życiu. Gra niestety jest płatna, jednak cena jest rozsądna, dlatego warto ją kupić.

Jeśli chodzi o grafikę to jest ona dobra, aczkolwiek były już lepsze produkcje tego typu. Muzyka również zadowoli wielu graczy.
Gra za 3,26zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button